Datça Baldem

Datça Baldem

Datça Baldem

Üretici bloğumuzda paylaştığımız her yazının sizleri eşsiz bir yolculuğa çıkartıyor olduğuna inanıyoruz. Yazılarımıza konu olan her çiftliğin, işletmenin, derneğin ve kooperatifin arkasında azimli ve çalışkan insanların başarı hikayeleri var. İnancın, kararlılık ve emek ile harmanlanması ile ortaya çıkan değerli müesseselerimizi tanımak yerele ve doğala yolculuğun başlangıç noktası.

 

Komsubostan.com ailesi olarak yeni yazımız ile rotamızı Datça’ya çeviriyor ve Mustafa Bey’in Datça Baldem ile bütünleşen hikayesine tanıklık ediyoruz.

 

Türkiye’nin batısında, eşşiz havası, doğası, denizi, kumu, güneşi, balı ve tabii ki bademiyle ünlü Datça’dan elde ettiği eşsiz ürünlerini değerli tüketicilerimizle en iyi koşullarda buluşturmak için var gücüyle çalışan Mustafa Bey, işletme eğitimi almış ve üretimin bir felsefesi olduğuna inanıyor. 2019’da isim tescilini aldığı Datça Baldem markası ile başladığı ürün satışlarının arka planda yatan sebebinin Türkiye’nin dört bir yanına değerli ürünlerini göndererek insanların kaliteli ve lezzetli ürünler tüketmesini sağlamak olduğunu vurguluyor. “Arıların Akdeniz ve Ege semalarında dolaştırıp kovanlara getirdiği balları, eski taş mengenlerde sıkılan zeytinyağlarını ve sürekli temiz kalabilen havasında önce taze daha sonra kuru olarak sofralarımızda yerini alan bademleri, aracıları ortadan kaldırarak kargo yoluyla sizlere ulaştırmak için muhteşem bir portalda olduğumuzu hatırlatmak istiyorum” diye ekliyor.

datca baldem scaled - Datça Baldem

Sanayi ve gürültüden uzak Datça’nın huzurlu ve bol oksijenli ortamlarda yetişen ürünlerini Türkiye’nin dört bir tarafına gönderen Mustafa Bey, faydalarını saymakla bitiremeyeceğimiz bademi günlük bir avuç olarak tüketilmesinin insana dinçlik ve dinamiklik sağlayacağının altını çiziyor. Badem’in birçok çeşidi olmasına rağmen Mustafa Bey, Datça yöresine ait olan nurlu bademi E vitamini açısından zenginliği ve boyutları nedeniyle özellikle tavsiye ediyor. Mustafa Bey’in siz değerli tüketicilerimizi hem üretim ve satış alanına hem de Badem Çiçeği Festivali’ne davet ediyor ve ekliyor: “Datçada geleneksel hale gelen ve her geçen yıl daha fazla ilgi gören Badem Çiçeği Festivali’nde ressamları kıskandıran nitelikte güzel resimler çekmek ve doğal ürünlere ulaşmak için sizleri bahar aylarında Datça’ya bekliyoruz. Küçük şirin dükkanımız her daim sizlerin hizmetinde olup, aracısız komşu pazar ile sizlerle buluşmayı temenni ediyoruz. Datça Baldem olarak faaliyet gösterdiğimiz süre boyunca müşterilerimizin memnun olmasını kendimize ilke olarak belirleyip, kalitemizden ödün vermeden en iyi ürünlerimizi sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz.”

 

Datça Baldem ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak için üretici profilini ziyaret edebilirsiniz.

 

Türkiye’nin aracısız gıda, tarım ve hayvancılık platformu Komsubostan.com, sizleri değerli üreticilerimiz ile buluşturmaya devam edecek.

 

Sonuç yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.